• најзгодниот

ФОТО | Важеше за најзгодниот актер кој ги освојуваше најубавите жени: Холивудскиот заводник целосно се запуштил и изгледа како бездомник!

Во 90-тите години ниту една жена не можеше да му одолее на овој убавец…   Актерот Мет Дилон за време на 90-те важеше за голем заводник, а на неговиот шарм не можеа да одолеат ниту најголемите убавици како Камерон Дијаз, Мелани Грифит и Брук Шилдс. Меѓутоа, денес ситуацијата е сосема поинаква. Овие фотографии со голема брзина …

ФОТО | Важеше за најзгодниот актер кој ги освојуваше најубавите жени: Холивудскиот заводник целосно се запуштил и изгледа како бездомник! Read More »