3 C
Скопје

Анастасија Ражнатовиќ откри која е нејзината најголема животна грешка!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ, во изолација oд својата соба, со своите следбеници на Инстаграм ги сподели најинтимните делови од својот живот, а со тоа откри која е нејзината најголема животна грешка.

Во својата исповед, младата пејачка истакна дека е најдобро да се слушаш себеси, а еве како дошла до тој заклучок.

– Тоа беше кога имав 12-13 години, ми се допадна дечко и бев со пријателка која беше четири години постара и мислев дека е многу поискусна. Таа ме советуваше да му испратам стихови кои јас сама ги напишав, а беа посветени за него. После тоа тој никогаш не одговори, ниту се видовме, ниту слушнавме. Таа „добро“ ме советуваше, а јас сакав да се самоубијам – рече Анастасија.

Прочитајте и...  Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

 

Поврзани вести

ФОТО: Сефер Цаноски стана татко по четврти пат

Слободен печат

Отсега паметниот асистент „Alexa“ ќе биде посамостоен и со повеќе функции

Слободен Печат

Памела Андерсон ги напушта социјалните мрежи: Нема да заработувате пари на мене!

Слободен печат

Едноставни и вкусни: Меки бисквити со тиква

Слободен печат

Која е вистината? Мила и Ештон цел свет ги разведува, а тие планираат заеднички проекти

Слободен печат

Уште две нови жртви на Мирослав Мика Алексиќ: Едната девојка со потресна исповед

Слободен Печат

Остави Коментар