другарка Archives - Слободен печат

Tag : другарка

Еспресо Шоу биз

Познатиот музичар се ожени со другарката од детството

Слободен печат
Ширан во интервју за „iHeartRadio“ говореше за текстот во неговата нова песна која ја снимал со Еминем и 50 Цент – „Remember My Name“, во...
Вести Македонија

Другарката на Фросина со потресен статус до обвинетиот: Ја остави да умира на ладниот асфалт

Слободен печат
Емотивен статус на социјалните мрежи напиша другарката на Фросина Цветковска која беше прегазена кај Универзална сала. Во нејзините зборови се чувствува гнев поради намалената казна...