Владо Георгиев наполни 44 години, а има само една желба која не се однесува на него! (ФОТО)

Владо Георгиев, денеска на шести јуни наполни точно 44 години.

– Времето лета… 44 драги мои. Ви благодарам на сите за сите овие години – напиша Барба вчера после полноќ.

На фотографијата која ја објави се гледа торта со нота, а на честитката пишува: „Времето брза, но тебе не те стига. Среќен роденден“.

Утрото после роденденот, објави дека има роденденска желба, но таа не се однесува на него, туку на децата во Србија.

– За роденден сакам оваа некултурна и примитивна банда да ја врати Десанка Максимовиќ во училиштата – напиша Георгиев на Твитер.

Фото: Инстаграм

За неколку минути имаше десетици коментари во кои луѓето му го честитаа роденденот и го поддржаа во апелот.

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 11.07.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат