ВИДЕО: Невеста на која ни Џулија Робертс не ѝ е рамна! Кажа „не“ и побегна, а младоженецот ја гаѓаше со чевелот!

Фото: Принтскрин

Не веруваме дека постои некој што не го гледал филмот „Невестата бегалка“ дури неколку пати и Џулија Робертс во главната улога, која успеа да побегне од нејзините четири свадби, секогаш успешно оставајќи го младоженецот.  

Фото: Принтскрин

Така познатата тик токерка „@ninadrama“, зад која се крие Нина Мари Даниели, објави видео како невеста која бега од венчавката, додека младоженецот трча по неа и ја гаѓа со чевелот.

@ninadramaWhat would u do? 😳 POV in @brittneyraeallday page 👰🏻💔 #wedding #weddingdress #fail #valentinesday #ninadrama #funny♬ original sound – Nina Marie Daniele


Сепак, тиктокерката всушност ги репрудодуцира темите од врските во реалноста, па така таа овојпат покажа како би изгледало нејзиното бегство од венчавката.

@ninadramaTag ur bestie 👰🏻😂💔 W/ @brittneyraeallday 🤗 #wedding #valentinesday #ninadrama #galentinesday♬ Moon (And It Went Like) – Kid Francescoli


Имено, секој кој ја следи „@ninadrama“ на оваа социјална мрежа, всушност знае дека таа претходно го фатила своето момче во измама.

А трчањето од друг агол изгледа уште полудо…

@ninadramaWould u marry ur 2nd @ 😅 TAG THEM! W/ @brittneyraeallday ❤️ #perfectmatch #wedding #weddings #ninadrama #galentinesday #weddingdresses♬ Моя голова винтом (My head is spinning like a screw) – kostromin

Видео на денот