венчавката Archives - Слободен печат

Tag : венчавката

Еспресо Шоу биз

Алекс Родригез откри детали за венчавката со Џенифер Лопез (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез и Алекс Родригез се верија во март оваа година, а јавноста оттогаш со нетрпение го очекува објавувањето на датумот, но и било какви...
Еспресо Шоу биз

Актерката на најпопуларната серија ги објави фотографиите од венчавката (ФОТО)

Слободен печат
Актерскиот пар Софи Тарнер и Џо Џонас објавија на Инстаграм фотографии од нивната втора  венчавка која се одржа во Франција. Актерката од една од најпопуларните...