8 C
Скопје

ВИДЕО+ФОТО: Том Хенкс се пожали дека мора да носи „ужасна фризура“ поради новата улога

Познатиот актер Том Хенкс гостуваше во „The Graham Norton Show”, па на водителот и гледачите им откри дека морал да се истриже поради новата улога во филмот за Елвис Присли.

Актерот се вклучи во емисијата преку видео-повик, со капче на главата, бидејќи има, како што и самиот се пожали, ужасна фризура.

„Дозволете да ви го покажам ужасот низ кој морав да пројдам поради улогата на Том Паркер (менаџерот на Елвис Присли)“, изјави актерот, мислејќи на својата фризура.

Потоа тој го тргна капчето на кратко, па им ја покажа новата фризура на сите.

Фото: Јутјуб

„Само што ги исплашив децата и би сакал да се извинам“, се пошегува Том Хенкс.

Да се потсетиме, актерот во филмот за Елвис Присли ја има улогата на неговиот менаџер Томас Андерсон Паркер, попознат како „Колонел Том“, додека „кралот на рокот“ ќе го игра Остин Батлер.

Прочитајте и...  Џулија Робертс и Џорџ Клуни во улога на разведен пар во новиот хит филм

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар