Tag : том хенкс

Магазин Магазин слајдер Сцена

Хуманиот Том Хенкс покажа колку крвна плазма донирал за лекувањето на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот актер Том Хенкс пред околу еден месец се зарази со коронавирус, заедно со својата сопруга Рита Вилсон. Оваа болест е зад него, а тој...
Живот Магазин Магазин слајдер

„Хенк-цина“: Крвта на Том Хенкс и Рита Вилсон ќе се користи за создавање на вакцина против коронавирусот

Слободен печат
Примероци од крвта на славниот холивудски пар, актерот Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон, ќе бидат искористени во обид да се направи вакцина против...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Момче (8) му се пожали на Том Хенкс дека децата го исмеваат поради коронавирусот: Сега за гестот на славниот актер зборува цел свет

Слободен печат
Холивудскиот легендарен актер Том Хенкс (63) е еден од првите познати личност кој во јавноста откри дека е заразен од Ковид 19. Тој редовно ги...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сопругата на Том Хенкс открива детали од борбата со коронавирусот: Антималарискиот лек имаше ужасни несакани ефекти!

Слободен печат
Познатата американска актерка Рита Вилсон откри дека за време на нејзиното лекување од Ковид-19, го примала антималарискиот лек хлорокин и имала сериозни несакани ефекти од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс искрено: На луѓето им е непријатно да бидат покрај мене (ВИДЕО)

Слободен печат
Том Хенкс се најде во улогата на водител на комичната емисија „Saturday Night Live“, каде што раскажа како изгледало неговото лекување од коронавирусот, но и...
Магазин Магазин слајдер

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се вратија во САД! (ФОТО)

Слободен Печат
Познатиот актерски пар престојуваше во Австралија, каде се зарази со коронавирусот. Тие беа првиот холивудски пар кој објави дека е позитивен на КОВИД19. Парот помина...
Магазин Магазин слајдер

Ова е причината зошто голем дел од познатите личности се заразени со коронавирусот!

Слободен Печат
Некој познати личности објавија дека се позитивни на коронавирусот во претходните 2 неделик. Карл Бергсторм, теоретичар и биолог на Универзитетот во Вашингтон објасни зошто јавните...
Забава Магазин

Том Хенкс кажа како се чувствува 14 дена по заразата со коронавирусот и упати јасна порака!

Слободен печат
Заразена со овој вирус како што знаете е ѝ неговата сопруга Рита Вилсон (63). По болничкото лекување парот е пуштен во домашна изолација, а сега...
Забава Магазин

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: Том Хенкс и „A beautiful day in the neighborhood“ носат емотивна приказна од која има што да се научи! (ВИДЕО)

Михаило Донев
Том Хенкс беше првиот холивудски актер кој се тестираше позитивен на актуелниот коронавирус, а во нашиот денешен предлог за филм главен јунак во приказната која...
Ви Препорачуваме Живот Магазин

Се огласи Том Хенкс од карантин откако се зарази со коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат.
Холивудскиот глумец Том Хенкс и неговата сопруга, глумицата Рита Вилсон, се заразени со новиот коронавирус Ковид-19. Откако синот на актерот, Чет Хенкс посвети објава за...