Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува.

Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање.

Резултатите од спроведеното истражување велат дека повеќето мажи најмногу се возбудуваат на помислата на секс под туш.

Оние кои меѓу испитаниците веќе го пробале велат дека ова место е создадено за страст и уживање и дека дури 81 процент од нив со задоволство повторно би го иксусиле тоа.

Повеќето испитаници, односно 56 проценти од нив, се согласиле и дека идеалниот годишен период за сексуални активности по туш е летото, но се сомневаме дека оваа активност би ја одбиле во било кое друго годишно време, на пример во зимата која доаѓа, ем заедничко греење, ем уживање.

Прочитајте и...  Хрватски научник пресмета колкави се шансите да починете од коронавирус

Прочитај повеќе

Меколи Калкин доби голема улога, еве каде ќе го гледаме (ВИДЕО)

Слободен печат

„Медена земја“ во „Еден на Еден“: Жителите на Бекирлија нè маваа со камења, не ни даваа да пиеме од нивната чешма! (ВИДЕО)

Слободен печат

Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и вулгарно (ФОТО)

Слободен печат

Мерил Стрип стана жешка црвенокоса – Кој би рекол дека има 70 години? (ФОТО)

Слободен печат

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Слободен печат

Кејт Мидлтон облече патики од 2.000 денари и за само еден час овој модел целосно се распродаде

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Слободен печат

Ниту Канада не ги сака Меган и Хари – Полека сите врати им се затвараат!

Слободен печат

Златна Бубамара 2020, на сцената и пред сцената: Сашко Коцев го „избриша“ подот со РЕКЕТ! (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Вечерва „Баклава“ го промовира новиот албум: Гости ќе бидат Дарко Рундек и „Суперхикс“

Слободен печат

Хрватски научник пресмета колкави се шансите да починете од коронавирус

Слободен печат

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Слободен печат