4 C
Скопје

Tag : Кревет

Магазин Магазин слајдер Семејство

Никогаш не ги чувајте под креветот – Овие работи привлекуваат лоша енергија, беда и несреќа!

Слободен Печат
Заговорниците на фенг шуи веруваат дека сè со себе носи одредена енергија. Местото на кое ќе ги ставите предметите исто така е важно, бидејќи може...
Жена Магазин Магазин слајдер

Ова се 5-те најчести лаги кои жените ги користат во кревет!

Слободен Печат
Кога станува збор за сексот, тешко е да се биде потполно искрен. Можеби партнерот не ги исполнил сите ваши очекувања, можеби не сте доживеале оргазам....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие хороскопски знаци во кревет сакаат да испробаат буквално сè: Нивната имагинација нема крај!

Слободен Печат
ОВЕН Овој знак е многу отворен во сексот и за своите желби. Тој е страствен, сака забава и нема да се воздржи да испроба нови...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Била толку убава што од кревет не станувала за помалку од 10.000 долари – Денес изгледа сосема поинаку (ФОТО)

Слободен печат
Канадската манекенка и еден од највлијателните супермодели на 90-те години, Линда Еванџелиста, е родена на 10 мај 1965 година и денес полни 55 години. Кога...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сама и гола во кревет: Елена Велевска ја објави најжешката фотка досега, но кој е фотографот? (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска очигледно денеска има намера да биде тема број во медиумите и на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотографија. Атрактивната пејачка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали децата ги прекинаа во нешто: Роналдо и Георгина голи во кревет? (ФОТО)

Васко Спасоски
Еден од најдобрите фудбалери на светот, Кристијано Роналдо своите следбеници на Инстаграм денес ги почести со утринска семејна фотографија. Роналдо и Георгина позираа во кревет...
Магазин Семејство

Посипете сода бикарбона врз креветот на кој спиете и ќе се случи голема промена

Слободен Печат
Без оглед дали го користите за спиење навечер или преку ден за одморање, овој дел од мебелот е мошне искористен. Знаете ли дека во душекот...
Жена Магазин

Животните навики на принцезата Маргарет: Појадок во кревет, вотка и ручек од четири јадења -Таа знаела зошто живее!

Слободен печат
Принцезата Маргарет и беше сестра на кралицата Елизабета. Иако биле многу блиски и многу се сакале, во јавноста живееле сосема поинаков живот. Станувајќи кралицата Елизабета...
Еспресо Шоу биз

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн. Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија...
Еспресо Секс

Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место! Одговорот ќе ве изненади

Слободен Печат
Креветот им е дефинитивно на последното место. Спремете се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање. Резултати од едно спроведено истражување кажуваат дека поголемиот...