20.8 C
Скопје

Tag : можеби

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: 5 потцентени филмови со Ал Пачино кои можеби не сте ги гледале, а би требало!

Слободен печат
Ал Пачино и зборот потценетост никогаш не би требало да стојат во една иста реченица. Сепак, се работи за еден од најсаканите, но секако и...
Живот Магазин Магазин слајдер

Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени – размислете за тоа!

Слободен печат
И покрај тоа што сте беспрекорни во работните задачи и го организирате денот за една минута, сепак имате впечаток дека работата страда. Без грижа, не...
Здравје Магазин Магазин слајдер Слајдер

Обрнете внимание – 9 знаци дека можеби сте биле заразени со коронавирус

Слободен печат
Со пристигнувањето на нови предупредувања околу ширењето на коронавирусот, сигурно се прашувате дали тоа што сте се чувствувале лошо во февруари, значи дека, всушност, сте...
Забава Магазин Магазин слајдер

Жена феномен – Вели дека е родена да ги забавува луѓето и можеби нема да победи во шоуто, но ќе биде инспирација за многумина (ВИДЕО)

Слободен печат
Џозефина Монастерио е родена во Венецуела пред 73 години, а кога ќе ја погледнете не би и дале ниту 55 години. И не само тоа,...
Еспресо Секс

Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Слободен печат
Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува. Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете...
Еспресо Жена Магазин Секс

Овие 6 работи покажуваат дека партнерот можеби ве изневерува

Слободен печат
Не е секогаш лесно да се открие партнерот кој изневерува… Но освен оние очигледните знаци, како пораки во доцните часови и се почесто „заглавување на...