Тамара Еклстон на Инстаграм објави фотографија од одморот во Хрватска за кој пишуваат бројни светски медиуми

профимедиа

Иако Петра Еклстон одлучи да го ограничи пристапот до нејзиниот профил на Инстаграм, нејзината сестра Тамара и понатака има јавен профил на кој ја следат 453 илјади луѓе, со кои го дели своето секојдневие.

Па така таа не пропушти ниту да објави фотографии од одморот од Хрватска на кој во мометот се наоѓаат таа и сестра и со семејството, а за што пишуваа и бројни светски медиуми. Тамара со сите ја сподели фотографијата на која позира во друтво на малата ќерка додела го набљудуваат хрватскиот брег од луксузната јахта.

„Толку многу љубов“, напиша Тамара кратко покрај фотографијата.

View this post on Instagram

So much love ?

A post shared by Tamara Ecclestone Rutland (@tamaraecclestoneofficial) on

Фановите веднаш ја опсипаа со комплименти и желби за убаво летување.

Богатите сестри наследнички досега го посетија Дубровник и Трогир каде уживаа во разгледувањето на знаменитостите и локалните бутици, не обрнувајќи внимание за насловите во светските медиуми кои ги исмеваа за посетата на Хрватска за време на пандемијата на коронавирусот.

Видео на денот