Српската блогерка повторно провоцира: Позира во танга-бикини, но дали и тука има фотошоп? (ФОТО)

Модната блогерка Зорана Јовановиќ или позната како Зоранах постојано предизвикува внимание со своите објави на Инстаграм, а од време на време знае да го истакне и својот задник, за кој некои тврдат дека е фотошопиран.

Во неколку наврати истакнала дека и недостасуваат патувањата, па поради тоа сега се потсети на еден нејзин егзотичен одмор. Таа објави фотка на која позира во бикини додека влегува во базен.

Таа позира во бела танга-бикини, каде до израз доаѓа нејзиниот задник.

Зоранах недоамна беше на тапет поради тоа дека на нејзините фотографии честопати користи фототшоп…

Но, дали сега се работи за такво нешто, процнете сами:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Дневен хороскоп за ден 25.10.2020: Скорпијата ќе добие одлична работна понуда, а Бикот ќе се опушти покрај пријателите

Поврзани вести

Кои симптоми откриваат дека мора да ја проверите тироидната жлезда?

Слободен печат

Виц на денот: Салон за убавина

Слободен печат

Популарната серија „Animaniacs“ се враќа на малите екрани: Стивен Спилберг ги зафаќа актуелните теми во општеството (ВИДЕО)

Слободен Печат

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Остави Коментар