Симонс ја ќари екс сопругата на Скоти Пипен - Слободен печат

Симонс ја ќари екс сопругата на Скоти Пипен

Бен Симонс го откажа настапот за Австралија на претстојното Светско првенство во Кина со образложение дека сака подобро да се подготвни за новата сезона во НБА лигата. Но, кошаркарот на Филаделфија освен што напорно тренира, активен е во ноќниот живот и си ќари вистинска убавица која е дури 22 години постара од него.

View this post on Instagram

Ask me a question?

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Според американските медиуми, Симонс во ноќта помеѓу понеделникот и вторникот бил гостин на престижна забава во Холивуд заедно со раперот Лил Џон. Тој одлично се забавувал на забавата, а на излегување од ноќниот клуб е фотографиран заедно со поранешната сопруга на НБА легендата, Скоти Пипен, Ларса.

View this post on Instagram

Sun kissed Bikini: @prettylittlething

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

View this post on Instagram

🤘🏼. Swimsuit: @prettylittlething

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

На медиумите не им требаше многу за да објават дека 45-годишната Ларса Пипен е новата девојка на Бен Симонс и дека изгледа фантастично.

View this post on Instagram

Outfit: @prettylittlething

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Прочитајте и...  Поранешен боксерски шампион смета Земјата е рамна плоча

Прочитај повеќе

Се ближи и тој ден кога Ѓоковиќ ќе го престигне Сампрас

Слободен печат

Нови државни рекорди на Македонија на „Дубочица Опен“

Слободен печат

ЛШ: Дибиров со најдобриот гол, Скубе во тимот на колото! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Тимот на Леброн“ славеше во Ол-стар мечот, Ленард МВП! (ВИДЕО)

Слободен печат

Селта му откина бод на Реал Мадрид на „Сантијаго Бернабеу“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Лацио е сериозен конкурент за титулата, со пресврт го совлада Интер (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

десет − 7 =

Прочитај повеќе

Хакерот поради кој е казнет Сити се наоѓа во притвор и му се заканува долга затворска казна

Слободен печат

Поради РАСИЗАМ, Марега го напушти теренот (ВИДЕО)

Слободен печат

„Четворка“ на Лазаров за нова победа на Нант

Слободен печат

Покер на „топчиите“ за прекин на серијата без победа (ВИДЕО)

Слободен печат

Како Вардар да го избегне ПСЖ во осминафиналето на ЛШ

Слободен печат

Елмас одигра цел натпревар за Наполи, Јувентус победува и без Роналдо (ВИДЕО)

Слободен печат