Северина коментираше на објава на Игор, која подоцна ја избриша: Пејачката ги обвинува Кеба и Оља! (ФОТО)

Игор Којиќ ја избриша објавата за бракот со Северина, но пред тоа пејачката остави два коментари кои кратко стоеја на илустрацијата на која беа тие двајца и Милан Поповиќ.

„Покровители се Оља и Драган“, напишала најпрво Северина, па додала: „Те молам поштеди ме од ова, покровители се Оља и Драган“.

Фото: Инстаграм

Тоа беше нејзин одговор на описот кој Којиќ го објавил покрај објавата. Означил два медиуми од Србија и Хрватска, па порача: Генерални покровители на мојот брак, од сигурни шумски извори. Доста ако Господ го познавате.

Северина молчи, ама Игор се огласи: На Инстаграм даде до знаење што мисли за проблемите во бракот

На илустрацијата, Игор ја додал и песната на „Намќор“ на Ѓорѓе Балашевиќ, меѓутоа објавата по кратко време исчезна од неговиот профил.

Прочитајте и...  Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

После ова, двајцата престанаа да се следат на Инстаграм, а Севе не ја следат веќе ниту Оља, ниту пак Драган Којиќ – Кеба. Тие дури избришаа некои нивни заеднички објави на профилите.

Прочитај повеќе

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат

Докторка сподели трик со кој подобро ќе ви стои маската! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фитнес моделот кој го „полуде“ Инстаграм со своите брзи и ефикасни вежби: Како на брз начин да се спремите за летото (ВИДЕО)

Слободен Печат

Откриена нова кралска тајна: Принцот Чарлс пред Дајана бил во врска со нејзината родена сестра!

Слободен Печат

Проклетството на серијата која ја обожаваат милиони: „Glee“ ја следеја бројни скандали и трагедии, дури и обвинувања за педофилија!

Слободен Печат

„Таа мисли дека е бунтовничка на новото време“: Ќерката на Мадона мета на критики (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Петровиот принцип“: Зошто има многу неспособни луѓе на високите позиции?

Слободен Печат

Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

Слободен печат

Поранешното момче се огласи по исчезнувањето на убавата актерка, на несреќниот настан реагираше на свој начин

Слободен печат

Детали од снимањето на „Пиратите од Карибите“: Зошто Џек Спароу има златни заби и кој актер ја одбил главната улога мислејќи дека филмот ќе биде промашување

Слободен печат

Стајлингот на Меланија Трамп е за чиста десетка: Во овој фустан секоја жена изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Ќе блескаат како нови: Совршен трик за чистење на прозорите со пена за бричење! (ВИДЕО)

Слободен печат