8 C
Скопје

Селена Гомез искрена „Сите мои поранешни момчиња мислат дека сум луда“

Селена Гомез за време на снимањето на Јутјуб туторијалот призна дека сигурно сите нејзини поранешни момчиња мислат дека е луда.

„Знам дека сите тие мислат дека сум тотално луда, но не ми е грижа“, изјави во оваа прилика.
Во нејзините поранешни момчиња спаѓа и познатиот пејач Џастин Бибер, а Селена се пошегува и дека никогаш нема да се венча.

„Се надевам дека во иднина сепак ќе најдам сродна душа. Но, тешко е да излегувате на состаноци сега кога е карантин“, рече таа и напомена дека нејзиното признание не е повик за момците да ја канат на состанок.

Фото: Инстаграм

 

„Смешно е што објавувам песни во кои зборувам дека сакам да најдам момче што поскоро, а во реалноста не е баш така. Со мажите е тешко“, додаде Гомез.

Прочитајте и...  Џилијан Андерсон е актерката што најдобро ја отелотвори Маргарет Тачер

Селена долго време им привлекуваше внимание на светските медиуми поради својата проблематична врска со Бибер. После повеќе прекинувања и смирувања, тие одлучиле секој да продолжи по својот пат.

Поврзани вести

Што да исфрлите од исхраната, а што да додадете ако страдате од ендометриоза?

Слободен печат

Најпознатата новогодишната елка со 50.000 сијалички и ѕвезда од три милиони „Сваровски“ кристали блесна среде празниот Менхетен

Слободен печат

ВИДЕО | ШТО СЕ СЛУЧУВА: Мистериозниот монолит исчезна од Романија, за сега нов да се појави во Калифорнија

СП.

Познатата комичарка открива како успеала да изгуби 18 килограми за време на карантинот

Слободен Печат

Се бараат кандидати кои за 11.000 евра ќе лежат 30 дена на кревет

Слободен печат

Ријана во секси празнично издание во новата зимска кампања на „Savage x Fenty“

Ирена Трајкова

Остави Коментар