Tag : мислат

Еспресо Секс

За мажите е познато дека на секс мислат постојано, а еве колку често мислат жените!

Слободен печат
Дури е познато и верувањето дека мажите помислуваат на секс на секои 7 секунди! Но, за овие „факти“ речиси и да не постојат цврсти докази....
Еспресо Шоу биз

Овој градежник има сериозен проблем: „Никаде не можам да одам, сите мислат дека сум Бред Пит“ (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер Бред Пит со децении наназад важи за еден од најпопуларните светски актери и има армија фанови. Британецот, Нејтан Мидс, градежен работник, се најде...
Еспресо Шоу биз

Наоми Кембел има сериозен опсесивен проблем: „Не ми е гајле што мислите, тоа е за моето здравје“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Изгледа дека манекенката има проблем со вирусите и бактериите… Наоми Кембл е една од најпознатите светски модели која го пропатувала целиот свет. Авионите навистина се...
Еспресо Шоу биз

Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО)

Слободен печат
Кејт Мидлтон беше на Вимблдон заедно со својата сестра и војвотката Меган Маркл, а и двете за своите можности беа скромно облечени, иако нивните фанови...
Еспресо Шоу биз

Бритни Спирс објави ВИДЕО со јасна порака за психичката состојба

Слободен печат
Се бори со сите сили! Пејачката Бритни Спирс редовно објавува на Инстаграм се што се однесува на нејзиниот процeс на опоравување по нервниот слом кој...