-8 C
Скопје

Tag : селена

Магазин Магазин слајдер Сцена

Селена Гомез искрена „Сите мои поранешни момчиња мислат дека сум луда“

Слободен печат
Селена Гомез за време на снимањето на Јутјуб туторијалот призна дека сигурно сите нејзини поранешни момчиња мислат дека е луда. „Знам дека сите тие мислат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Непрепознатлива во новиот едиторијал – Селена Гомез во издание во кое не сме ја виделе досега (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Селена Гомез се надминала самата себе… Селена Гомез е ѕвездата на новото издание на списанието „Interview“, и воедно ја краси неговата насловна страна и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Слободен печат
Пејачката Селена Гомез (27) призна дека години наназад се бори со биполарно пореметување, како и дека поради тој проблем посетила и психијатриска болница. Селана во...
Еспресо Шоу биз

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Славната пејачка со фотографии од детството ги воодушеви сите! (ФОТО)

Слободен печат
Американската пејчака Селена Гомез (27) речиси секојдневно со своите објави ги развеселува следбениците на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави свои фотографии од времето кога...
Еспресо Мода

На голема врата го враќа во мода познатиот костим за капење (ФОТО)

Слободен печат
Се сеќавате на оној црвен едноделен костим за капење од популарната серија „Чувари на плажата“? Изгледа дека оваа година повторно ќе го гледате на девојките,...