4.2 C
Скопје

Непрепознатлива во новиот едиторијал – Селена Гомез во издание во кое не сме ја виделе досега (ФОТО)

Пејачката Селена Гомез се надминала самата себе…

Селена Гомез е ѕвездата на новото издание на списанието „Interview“, и воедно ја краси неговата насловна страна и уште неколку страници во внатрешноста на самото списание.

Иако во интервјуто со комичарката Ејми Шумер, Селена ја отвори својата душа и сподели многу од своите проблем со кои се бори, сепак вниманието го одзедоа феноменалните фотографии.

На нив убавата пејачка позира во разголен аутфит кој што ја откива нејзината беспрекорна фигура, а до израз доаѓа и нејзиниот драматичен „мејк-ап“ и фризура, плетенките и бушава „мокра коса“.

За само неколку часа, Селена доби над шест милиони лајкови, а нејзините следбеници и порачале дека никогаш не изгледала посексапилно и пожешко.

Прочитајте и...  Бајага напиша химна на храброста: Ѝ ја посвети „Не си сама“ на Милена Радуловиќ

Поврзани вести

Џорџ Клуни поставува рекорди: „Полноќно небо“ се најде меѓу најгледаните филмови на сите времиња

Слободен печат

Најмалку 50 отсто од заразата со ковид-19 ја пренесуваат луѓе без симптоми

Слободен печат

Вакво нешто сигурно не сте виделе: Не постои збор со кој би се опишал фустанот на Карди Би

Слободен печат

Со следниот тест откријте колку е стар вашиот мозок и како работи

Слободен печат

Весна Петрушевска: Никој не прашува како жртвата на сексуално насилство ќе се крене на нозе

Ј.К.Д.

ФОТО | Биле страв и трепет и никој не можел да ги надмудри како војни стратези: Ова се најмоќните кралици воини

Слободен печат

Остави Коментар