15 C
Скопје

ФОТО | Седа коса, а таа непрепознатлива: Погледнете каква промена претрпе убавата Белучи за новата улога

Италијанската убавица Моника Боелучи не личи на себе на најновите фотографии кои протекоа во јавноста…

Каде и да се појави и што и да направи тоа привлекува големо внимание. И овој пат Моника Белучи успеа со низата нови фотографии да предизвика вистинска лавина од коментари.

Иако ја знаеме по заводливите улоги во филмовите, прекрасната италијанска актерка сега изгледа непрепознатливо за потребите за новата улога во филмот „La Befana comes at night“, кој се снима во Рим.

Таа ја игра вештерката Долорес, а станува збор за комедија/фантазија. Сепак никој не можеше да ја премолчи оваа нејзина промена, а многумина рекоа дека дури и кога глуми вештерка, Моника изгледа неверојатно! Погледнете…

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

Поврзани вести

По долга борба со болеста почина актерот Феџа Стојановиќ

Слободен печат

Започна снимањето на втората сезона од серијата „Emily in Paris“

Слободен печат

На 59 години почина Ник Кејмен, ѕвездата од легендарната реклама за „501“ и миленикот на Мадона

Слободен печат

Mоќни намирници од кујната кои го забавуваат стареењето на кожата

Слободен печат

Потврдена причината за смртта на принцот Филип

Слободен печат

Не се работи за неверство: Зошто жените тајно ги вадат бурмите?

Слободен печат

Остави Коментар