Tag : претрпе

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Седа коса, а таа непрепознатлива: Погледнете каква промена претрпе убавата Белучи за новата улога

Слободен печат
Италијанската убавица Моника Боелучи не личи на себе на најновите фотографии кои протекоа во јавноста… Каде и да се појави и што и да направи...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Важеше за вистинска убавица, СЕГА НИКОЈ НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛ (ФОТО)

Слободен печат
Публиката не е задоволна со нејзиниот моментален изглед… Кристен Стјуарт на сите им е позната од филмовите „Twilight“ каде ја имаше главната улога, а од...