• моника Белучи

ФОТО | „Непрепознатлива“: Моника Белучи стана русокоса

Моника Белучи ја краси насловната страница на францускиот магазин „Madame Figaro“, а нејзината трансформација за потребите на снимањето на едиторијалот привлече значително внимание бидејќи актерката ја замени препознатливата темна коса со плава.   View this post on Instagram   A post shared by Monica Bellucci (@monicabellucciofficiel) Фотографиите се инспирирани од култниот филм „La dolce Vita“, …

ФОТО | „Непрепознатлива“: Моника Белучи стана русокоса Read More »