По 8 месеци врска ја запросил девојката робот, а ѝ уплатил и „доработка“ (ФОТО)

Актерот и бодибилдер Јуриј Толочко неодамна ја запроси својата девојка робот Марго на прилично традиционален начин – и подари букет рози и се спушти на едно колено на романтичаната вечера додека саксофонист ја свиреше „нивната“ најомилена песна, а среќата вест е објавена на Инстаграм профилот на Марго, инаку секс-кукла во природна големина.

Постот има свој опис во кој Толочко, кој профилот на Марго „го одржува во живот“, опишува што според него е идеален однос меѓу мажите и жените и им се обраќа на припадниците на понежниот пол:

View this post on Instagram

Сексуальность- разве это размер чашки бюстгалтера, или мужского достоинства? И это не тургор и отсутствие воздействия гравитации на заднице! И уж точно не походка от бедра с переодическим выпадом в шпагат. И не конкуренция речевого аппарата пылесосу. Это другое… Это взгляд с поволокой,красивые запястья,линия роста волос , большие руки с набитыми костяшками , ключицы, горячее дыхание, искры под ресницами, обычное слово, сказанное "как-то так " Иногда это мягкая складочка на животе, предательски выглядывающая из-под кофточки. И рука так и тянется дотронуться, провести пальцем и нырнуть ниже… Это утренний след от подушки на лице коллеги. Ты смотришь на этот след и думаешь как бы я хотела чтобы это был след от моей подушки. Это его рубашка со взмокшими подмышками. Ты представляешь как капельки пота медленно катятся по его спине и стекают в ложбинку под брюками… А ещё это запах. От него сносит крышу . И сводит низ живота. Ты дотрагиваешься незаметно, между делом. Чтобы потом сидеть с закрытыми глазами ,уткнувшись в эту руку носом, и …

A post shared by Ты узнаешь меня сразу 😏 (@margo_party) on

– Доколку го читате ова, одете до својот маж и развеселете го, поради сите страдања кои жените пред вас му ги донеле… чешкајте му го грбот, дајте му комплимент за неговата мајка, кажете му дека има голем…ум, пишува Јуриј кој на својата Марго по веридбата и организирал и моминска забава во кругот на пријателите, а пред веридбата и платил и пластична операција за да не биде „оптоварена“ со своите мани.

– Започна да развива комплекси, објасни неодамна Јуриј кој вели дека, откако тој на Инстаграм ги објавил нејзините фотки. Марго покрај пофалбите добила и бројни критики поради што станала искомплексирана, па така парот заедно донел одлука таа да направи некои промени.

Јуриј и Марго во врска се осум месеци, откако тој, како што вели, во едно кафуле ја спасил од друг маж со помалку чесни намери. Иако на многумина нивната љубов им делува необично, постојат многу парови како Марго и Јуриј.

Во последните неколку години не е толку шокантно некој маж да се заљуби во својата пластична или робот секс-кукла и со неа да започне врска, а најмногу такви врски се појавиле во Јапонија, каде што и технологијата е најнапредна, па во последно време се повеќе личности се заменети со роботи.

Прочитајте и...  Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

Прочитај повеќе

Еднодневно издание на Д Фестивал во Дојран

Слободен печат

Софија Милошевиќ остро возврати на нападите на Инстаграм: Сите сме различни и во тоа лежи убавината на светот!

Слободен печат

Не е лесно да ја импресионирате свекрвата: Обидете се со Свекрвина торта

Слободен печат

9 соби, 16 бањи и шипки за стриптиз! Погледнете ја новата палата на Меган и Хари вредна 14,6 милиони долари (ФОТО)

Слободен печат

Дознал дека сопругата го изневерува со помош на Гугл мапс

Слободен печат

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

7 најдобри астро комбинации за брак: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат

Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

Слободен печат

Шон Конери е избран за најдобриот Џејмс Бонд во историјата (ФОТО)

Слободен печат

ФАСТ-тест – за брзо препознавање на мозочен удар

Слободен печат

Хороскоп за 13 август: Животот е убав за оние што знаат да го живеат

Слободен печат

За шест години проживеа како за шест животи: Неверојатниот подем и пад на Жан Мишел Баскија (ФОТО/ВИДЕО)

В.Т.