• бизарно

Бизарно: Ким го „извадила“ задникот и ослабнала 8 килограми за да влезе во прочуениот милионски фустан на Мерилин Монро

Ким Кардашијан синоќа беше најдобро облечената жена на Мет Гала.. На најважната модна вечера во годината, на Мет Гала во Метрополитен музејот во Њујорк синоќа парадираа актери и актерки, модели и уметници од сите категории. Сепак, најмногу внимание привлече Ким Кардашијан која се појави во фустанот на легендарната Мерилин Монро. Кардашијанката го носеше фустанот на …

Бизарно: Ким го „извадила“ задникот и ослабнала 8 килограми за да влезе во прочуениот милионски фустан на Мерилин Монро Read More »