Ова го има само на филм и во Тетово: Со спортски автомобил си прави „дрифтови“ среде град (ВИДЕО) - Слободен печат

Ова го има само на филм и во Тетово: Со спортски автомобил си прави „дрифтови“ среде град (ВИДЕО)

Вакви сцени може да видите само по филмовите и во Тетово, се разбира.

На социјалните мрежи се појави видео на кое може да се види како во среде бел ден на булевар во Тетово со спортски автомобил се прават „дрифтови“, налик како на сцените од познатиот филм „Need For Speed“.

Погледнете:

Прочитај повеќе

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

„Дебела“ фотографија на суперзгодната Џилиен Мајклс

Слободен печат

Голем готвач за бебиња и мали децa на македонски јазик

Слободен печат

Пејачката и актерот повторно заедно: Го обожаваат заедничкиот живот! (ФОТО)

Слободен печат

Совршената жена е родена во овој хороскопски знак: Дали можеби тоа сте вие?

Слободен печат

РЕПОРТАЖА: Кападокија, „земјата на убавите коњи“

Асуде А. Кочан

Остави Коментар

fourteen + 6 =

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

 Јадете храна што ги топи масните наслаги додека спиете

Слободен печат

Хороскоп за 24 Јануари – Што ве очекува овој петок?

Слободен печат

Виц на денот: Муабет

Слободен печат

Здрав колач со чиа семе и чоколадо

Слободен печат

Симптоми кои откриваат каква несоница ве мачи

Слободен печат