Нов трејлер на „Чарлиевите ангели“: Кристен Стјуард ја предводи мисијата

Објавен е новиот трејлер на филмот „Чарлиевите ангели“ чиј режисер е Елизабет Банкс, а главните улоги ги толкуваат Кристен Стјуард, Наоми Скот и Ела Балинска.

Во новиот трејлер позната сцена – три жени одат во мисии со стил и со тешка артилерија. Во овој филм жените ги водат ментори кои себе се нарекуваат Босли, а Елизабет Банкс се појавува како една од нив.
Во улогите на Босли ќе ги гледаме и Сам Клафлин, Димон Хунсу и Патрик Стјуард.

Песната што можеме да ја слушнеме во трејлерот ја изведуваат Мајли Сајрус, Аријана Гранде и Лана дел Реј.

Филмот стигнува во кината на 15 ноември.

Прочитајте и...  Прсти ќе излижете: Изненадете го вашето семејство денеска со турско ѓомлезе (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Саша Ковачевиќ има афера: Погледнете ја девојката и сè ќе биде јасно! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Албанска телевизија ја зголеми гледаноста на 300 отсто: Презентерките без градник во етер! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Никогаш видени снимки: Погледнете како реагира Новак Ѓоковиќ кога на четири години го добил првиот рекет (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Нивес се пофали со фризурата, но сите гледаа малку подолу: „И да си келава, ќе ми беше сеедно!“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Мајли Сајрус ги покажа стомачните мускули, но упати силна порака против расизмот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Боли глава од оваа сума: Погледнете за колку пари Кристијан Голубовиќ влегува во „Задруга“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Владо Георгиев наполни 44 години, а има само една желба која не се однесува на него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Семјуел Л. Џексон го навреди Трамп: Невозможно е тој се*ко да е скриен во подрум!

Васко Спасоски

Луна пред татко ѝ ги покажа голите гради, а нему му падна доста непријатно (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Бикините на Памела Андерсон и стојат многу подобро отколку на 20 годишни девојки! (ФОТО)

Васко Спасоски

Таа беше прогласена за најубавата жена во светот, но фановите сепак сметаат дека имала мала помош: Бела Хадид повторно критикувана поради естетските зафати (ФОТО)

Слободен Печат

Деструктивната љубовна приказна на Жорж Санд и Фредерик Шопен, најголемата љубов на композиторот била неговата најголема рана

Слободен печат