чарлиеви ангели Archives - Слободен печат

Tag : чарлиеви ангели

Еспресо Шоу биз

„Чарлиевите ангели“ повторно заедно после 19 години! (ФОТО)

Слободен Печат
Доколку не сте ги гледале, сигурно сте слушнале за „Чарлиевите ангели“. Холивудските актерки Камерон Дијаз, Дру Баримор и Луси Лу, заедно беа дел од ова...
Магазин Филм и ТВ

Нов трејлер на „Чарлиевите ангели“: Кристен Стјуард ја предводи мисијата

Слободен печат
Објавен е новиот трејлер на филмот „Чарлиевите ангели“ чиј режисер е Елизабет Банкс, а главните улоги ги толкуваат Кристен Стјуард, Наоми Скот и Ела Балинска....