Никој речиси не го очекуваше ова од неа: Пејачката Милица Тодоровиќ објави доста жешка фотографија! (ФОТО)

Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ ги изненади сите со фотографијата што ја сподели на инстаграм-профилот. Велиме изненади бидејќи изданието во кое ја гледаме на споменатата фотографија не е својствено за неа.

Имено, Милица отсекогаш важела за симпатична, духовита и талентирана пејачка со моќен вокал, која никогаш не провоцирала… Но изгледа откако успеа да го симне вишокот килограми со кој се бореше подолго време, доби дополнителна самодоверба, и сега обожава да позира во костим за капење… а и гола!

Па така, на фотографијата таа позира без горниот дел од костимот за капење, додека долниот само малку ѝ се наѕира.

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Имате ист хороскопски знак со партнерот? Еве што треба да знаете...

Поврзани вести

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Проветрувајте ги просториите за да го „растерате“ коронавирусот!

Слободен печат

Бекам повторно ја бакнува својата ќерка Харпер во уста: Обожавателите кренаа вистинска бура на Инстаграм

Слободен Печат

Остави Коментар