На згодна девојка се и се простува! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

На згодна девојка се и се простува! (ВИДЕО)

Сигурно болеше ударот, но на згодна девојка се и се простува, нели?

Не знаеме како точно дошло до оваа ситуација и дали играта се вика „шутни ја главата наместо шишето“, но ете се случи и тоа.

На видеото што ќе го видите згодната девојка се обидува да го шутне шишето кое стои на главата на дечкото но наместо тоа, нејзиниот удар завршува во неговата глава.

Сигурно болеше ударот, но на згодна девојка се и се простува, нели?

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close