Tag : се

Вести Економија

ЕЦСР утврди родова разлика во платите на 14 земји

Слободен печат
Европскиот комитет за социјални права утврди прекршување на правото на еднаква плата и еднакви можности на работното место во 14 од 15 земји што ја...
Еспресо Магазин Шоу биз

ОВАА ЖЕНА Е ПОДГОТВЕНА НА СЕ: Прво ги покажа градите, а сега отиде чекор подалеку (ФОТО)

Слободен печат
На јавноста ѝ е веќе добро позната американската Јулија Роуз, која сред бејзбол натпреварот ги покажа голите гради, а сега отиде чекор подалеку и повторно...
Еспресо Шоу биз

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Слободен печат
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...
Ви Препорачуваме Магазин

Внукот на основачот на САТАНИСТИЧКАТА ЦРКВА проговори за растењето: Имам видено сè, ОД ОРГИИ ДО УБИСТВА

Слободен печат
Животот на Стентон Ла Веј бил сè само не обичен, а како дете видел речиси сè – од оргии до убиства. „Една летна вечер мојот...
Еспресо Жена Магазин Секс

ЖЕНИ, ОСВЕСТЕТЕ СЕ: Ова се сигурни знаци дека вашиот партнер НЕ Е ЗАЉУБЕН повеќе во вас!

Слободен печат
Иако можеби ќе ви каже дека ве сака кога вие ќе му го кажете истото, тоа за жал не значи и дека така мисли и...
Еспресо Шоу биз

Не остави да си замислувате како изгледа туку покажа се! Наоми Кембел во провокативна проѕирна комбинација (ФОТО)

Слободен печат
Манекенката се потруди со стајлингот да ги засени сите присутни. Наоми Кембел предизвика голем број на коментари и позитивни и негативни. Таа на црвениот тепих...
Здравје Магазин

Помешајте сол и шеќер и ставете ги под јазикот пред спиење: Лек за еден се почест проблем!

Слободен печат
Солта, како и шеќерот, не се препорачуваат во големи количини токму поради нивната потенцијална штетност по здравјето, но тоа не значи дека не постои и...
Еспресо Шоу биз

Зошто Никол Кидман и УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ на својата мајка? (ВИДЕО)

Слободен печат
Мајките би направиле се за своите деца, а во случајот на мајката на Никол Кидман тоа подразбирало нејзината ќерка да и удира шлаканици за што...
Забава Магазин

На згодна девојка се и се простува! (ВИДЕО)

Слободен печат
Не знаеме како точно дошло до оваа ситуација и дали играта се вика „шутни ја главата наместо шишето“, но ете се случи и тоа. На...
Вести Свет

Најконтроверзниот соработник на Путин – Подготвен е на се и затоа е негова десна рака! Ова е неговата работа…

Слободен печат
Во американските дипломатски кругови го нарекуваат „сивиот кардинал на Кремељ“ и човекот кој носи многу маски. Тој е „автор“ на политичкиот систем на Путин и...