ОВАА ЖЕНА Е ПОДГОТВЕНА НА СЕ: Прво ги покажа градите, а сега отиде чекор подалеку (ФОТО)

На јавноста ѝ е веќе добро позната американската Јулија Роуз, која сред бејзбол натпреварот ги покажа голите гради, а сега отиде чекор подалеку и повторно своите фанови ги донесе до лудило. Таа заработи и казна, односно доживотна забрана за следење на бејзбол натпревари. А всушност сето тоа, заедно со својата другарка, како што вели, го направила во добротворни цели.

Ударно случување изминатиов викенд во Лос Анџелес беше бокс мечот на Јутуб ѕвездите Пол Логан и Кси, во кој Кси ја однесе победата.

Сепак, како што другите ја нарекуваат „бесрамната“ Инстаграм ѕвезда, опкружена со илјадници фанови се бакна, и тоа со јазик со својата пријателка. Дали и овој потег беше во добротворни цели, останува да видиме.

Прочитајте и...  Ќе останете запрепастени кога ќе видите колку пари зема „Карпата“ за една објава на Инстаграм! (ФОТО)

Нормално, токму како и минатиот пат, фотографијата и видеото станаа хит на Интернет, па така не е чудно како провокативната Јулија ја следат повеќе од 3 милиони луѓе.

Со што располага Јулија погледнете на нејзиниот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

tops off for Tuesday 👯‍♀️

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

can we just start a bruh chain

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

Land of free (the nipple) #merica

A post shared by Julia Rose (@its_juliarose) on

View this post on Instagram

Safety first 🏎

A post shared by Lauren Summer (@heylaurensummer) on

Прочитај повеќе

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Слободен Печат

Актерката Миа Фероу проговори за состојбата на својата ќерка: Сега сите се добро, но тоа беше тешка борба во која Ковид е брутален!

Слободен Печат

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Слободен печат

Дајан Китон (74) ги откри своите омилени стајлинзи: Таа е вистинска икона на стилот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џони Деп го тужеше британскиот таблоид „The Sun“: Ме клеветеа дека сум насилник и ми ја уништија кариерата!

Слободен Печат

Жените во овие хороскопски знаци се најсурови!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ринго Стар го слави 80-от роденден – Честитки му пристигнаа и од вселената!

Слободен печат

Дејвид Швимер ја откри вистината за продолжението на „Пријатели“: Еве кога ќе се снима новата епизода! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Дневна соба над Егејското море: Само доколку имате доволно храброст ќе седнете на овој двосед! (ВИДЕО)

Слободен печат

Направил сам куќа и базен од кал користејќи наједноставен алат: Погледнете како му успеа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ви се насобрал стар леб? Денес за вечера подгответе ја оваа сочна и мека пита која се топи во устата (ВИДЕО)

Слободен печат

Црвени намирници за балансирана исхрана

Слободен печат