На неа се и стои одлично: Џенифер Лопез го врати во мода трендот од 90-те во голем стил (ФОТО)

Холивудската актерка и пејачка го враќа популарното парче за облекување кое сите го носевме во деведесетите.

Џенифер Лопез (50) беше сликана во прошетка со ќерката Еми во Мајами во опуштено издание.

профимедиа

Латино дивата за лежерната варијанта избра бели фармерки на трегери под кои облекла црна маица.

Тексас пантолоните кои беа многу популарни во деведесетите, холивудската ѕвезда ги искомбинира со хит патиките од модната куќа Александар Меквин со висок ѓон.

профимедиа

Аутфитот го надополни со ефектни сончеви очила и големи обетки кои веќе се нејзин заштитен знак.

Прочитајте и...  Ова попладне погрижете се за вашата коса - Измешајте кафе и јогурт и гледајте како белите влакна исчезнуваат!

Прочитај повеќе

Како изгледа Хали Бери на плажа на 53 години? 300.000 лајкови доволно говорат за тоа! (ФОТО)

Слободен печат

Пронајдете партнер во еден од овие 3 хороскопски знаци: Секогаш ќе биде тука за вас!

Слободен печат

Упадна на венчавката и му довикуваше на младоженецот: „Носам твое дете“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Венчавка како од бајките: Во Ровињ се ожени актерот Жарко Димоски! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Необјавениот албум на Дејвид Боуви наскоро пред слушателите

Слободен печат

Кај нас го правеа хомосексуалец, а само да ја видите неговата сопруга: Се сеќавате на Сакис Рувас!(ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Една од најубавите жени во светот во шестата деценија позираше прекриена само со пешкир: Ниту фризура, ниту грам шминка а изгледа како авион (ФОТО)

Слободен печат

Брена го жени најмладиот син: Виктор ги кажа сите детали за свадбата и неговата избраничка Сандра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Слободен печат

Јелена Ѓоковиќ не може да закрепне од короната: Ноле е загрижен за здравјето на сопругата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Практично, а совршено чисти: Направете ваша „тоалет бомба” од состојки кои СИГУРНО ги имате во кујната! (ВИДЕО)

Слободен печат

Емина многу млада останала без татко, па нејзината љубов кон мајка ѝ е посебна: Еве како изгледа таа! (ФОТО)

Васко Спасоски