„Мис Србија“ го направи двоглавиот орел, дознајте зошто (ВИДЕО)

На еден настан каде што беше избранa „Мис слободата на светот“, учествуваа девојки од различни земји од регионот и пошироко.

За време на посета на Косово, „Мис Србија“ го направи со рацете двоглавиот орел, а дури и се смееше.

– На настанот организиран во Косово, меѓу многуте светски модели учествуваше и „Мис Србија“. Во еден момент сите мисици излегле на парада, таа го привлекла вниманието бидејќи додека се смеела и парадирала го направила орелот со рацете, пишува Газета Експрес.

Таа потоа го повторила гестот и за време на едно интервју, велејќи:  „Тоа е форма на почит, за мене е нормално да го сторам тоа“.

Убавицата дури се сликала помеѓу „Мис Косово“ и „Мис Албанија“.

Прочитајте и...  Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

https://www.facebook.com/04online/videos/629613450857587/?t=0

Прочитај повеќе

Две години ги избегнуваше медиумите поради уништеното лице: Познатата актерка е свесна дека претерала со операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Гореше стан на вториот кат, три храбри момчиња се искачија и го спасија старецот од сигурна смрт (ВИДЕО)

Слободен печат

Ќерката на познатата ѕвезда од „Беверли Хилс“ е вистинска убавица – Има 18 години и неодоливо потсетува на мајка и! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат