двоглав орел Archives - Слободен печат

Tag : двоглав орел

Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Србите не сакаат да го видат: Кајмакоски на српска телевизија покажа двоглав орел (ФОТО)

Слободен печат
Нашиот Даниел Кајмакоски го навлече гневот на сите Срби откако во емисијата „Твоето лице звучи познато“ во која тој повторно учествува, го покажа симболот на...
Вести Планета

Двоглав орел на претседателскиот печат на Трамп (ВИДЕО)

МИА агенција
Член на конзервативна американска група доби отказ откако на студентски собир, на кој се обрати американскиот претседател Доналд Трамп, преку проектор емитуваше изменета верзија на...
Еспресо Шоу биз

Никој не знае од каде се појави: Мис на Србија горда со албанскиот орел (ФОТО)

Слободен печат
Сопственичката на агенцијата „Мис Ју“, која е одговорна за официјалните избори за убавици вели дека првпат слуша за овој избор......
Забава Магазин

„Мис Србија“ го направи двоглавиот орел, дознајте зошто (ВИДЕО)

Слободен печат
На еден настан каде што беше избранa „Мис слободата на светот“, учествуваа девојки од различни земји од регионот и пошироко. За време на посета на...