18 C
Скопје

Миленикот на жените кога не е со девојката, шета со овие срциња (ФОТО)

Откако актерот Леонардо Дикаприо неодамна го забележавме како со девојката Камила шета во западниот дел на Холивуд со новиот миленик – хаски, сега гледаме дека тој своето семејство го зголемил за уште едно кученце, исто хаски.

Папараците го сликаа како на песочната плажа во Малибу тој ги шета своите две нови кученца.

Добро е познато дека згодниот Лео сака животни и веќе со години се бори за нивните права, како и за целата природа и против глобалното затоплување.

Како заштита тој носеше маска за лице, а тоа совршено му одговата бидејќи досега сме го гледале во разни обиди за камуфлажа со облека и секакви предмети.

Прочитајте и...  Жељко Бебек открива: Го напуштив „Бијело дугме“ бидејќи не сакав да пеам „рамна ти е Југославија“

Поврзани вести

Дино Мерлин: Поради тешката болест бев како билка

Слободен Печат

Британски таблоид треба да и исплати отштета од половина милион евра на Меган Маркл

Слободен печат

ФОТО | Бритни Спирс објави емотивна фотографија: По долго време повторно ги покажа синовите

Слободен печат

ВИДЕО | Како да ја исфенирате косата како вистински професионалец: Трик кој е пожелно да го знае секоја жена!

Слободен печат

Го допивате кафето неколку часа подоцна од подготовката? Прочитајте дали е здрава оваа навика

Слободен печат

ФОТО+ВИДЕО | Познатата фитнес инструкторка Елена Бубало со искрена објава за менливоста на телото

Ирена Трајкова

Остави Коментар