15 C
Скопје

Миа Костова по случајот со Даниел Кајмакоски: Зафркавајте се вие и потсмевајте се ама лично сум сведок на иста приказна!

Позната македонска водителка, а денес актуелна инфлуенсерка, Миа Костова, секогаш зборува отворено пред своите следбеници на бројни теми, споделувајќи го своето мислење пред македонската јавност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia Kostova Official (@miandrija)

На својот фејсбук – профил Миа се огласи и по случајот со пејачот Даниел Кајмакоски кој се наоѓа веќе неколку дена во болница по пријавата против својата поранешна сопруга за наводно подметнување дрога во негово кафе.


Зафркавајте се вие и потсмевајте на Кајмакоски ама лично сум сведок на иста приказна со угледна докторка и спортист. Лудите пречесто изгледаат како премногу нормални. Утре ќе одите на преглед кај докторка што дрогира партнер… Порано се знаеше кој се наркомани, денес е класичен башибозук, стои во статусот на Костова.


Вчера, на својот фејсбук – профил се огласи и Даниел кој се обрати до своите загрижени пријатели и фанови, медиумите и пошироката јавност.

Даниел Кајмакоски се огласи од болница: Да оставиме надлежните органи да си ја вршат својата работа

Пејачот Даниел Кајмакоски ја пријави екс сопругата во полиција, му ставила дрога во кафето па завршил во болница

 

Поврзани вести

ФОТО: Двојничката на Кејт Мидлтон заработувала 1.000 фунти дневно и се обезбедила за цел живот

Слободен печат

ФОТО: Принцот Чарлс ја исфрли Меган, со интимната фотографија ѝ удри шлаканица

Слободен печат

Србинка намамена на брак во Италија, завршила како сексуална робинка, се отрула за да побегне

Слободен печат

Ве боли раката по вакцинирањето? Постои едноставно објаснување за тоа

Слободен печат

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во шестиот месец од бременоста!

Слободен печат

ФОТО: „Јас се викам Ивана“: Девојчето од спотот на Здравко Чолиќ носи голема болка во себе

Слободен печат

Остави Коментар