1 C
Скопје

Меган Маркл и принцот Хари ќе снимаат риалити шоу: Камери ќе го следат секој нивни чекор во следните 3 месеци

Парот сака на луѓето да им ја покаже целата добротворна работа со која се занимава, изјави изворот.

Меган Маркл и принцот Хари се согласија во наредните 3 месеци да ги следат камери, и ова риалити шоу да се прикаже на Нетфликс.

Изворот открива дека парот потпишал договор со Нетфликс во вредност од 112 милиони фунти.

„Можеби имале возвишени идеи за прикажувањето на борбата за подобра животна средина и јазот меѓу сиромашните и богатите, но Нетфликс дефинитивно сака парче од нив. Сето тоа ќе биде изработено со вкус, а не како Кејти Прајс риалити шоуто. Тие сакаат на луѓето да им прикажат дел од нивниот живот, како и добротворната работа со која се занимаваат“, наведе изворот за „Sun“.

Прочитајте и...  Посебен режим за сообраќај во Скопје поради протест во 13 часот
Фото: Профимедиа

Според изворот, „поголем дел од риалити програмата ќе биде за нивната филантропија, но не и за тоа што тие го прават зад затворени врати“.

Меган се надева дека овој серијал ќе им ја прикаже на гледачите нејзината вистинска личност, додека од друга страна публиката смета дека парот е лицемерен бидејќи од Велика Британија заминаа сакајќи приватност, а сега ќе снимаат реално шоу.

Фото: Профимедиа

Претставниците на Нетфликс велат дека парот има неколку проекти на кои работи, и дека воглавно тоа ќе биде прикажано во новиот серијал.

Фото: Профимедиа

Поврзани вести

Никој не чувствува одговорност за „бегството“ на Мијалков

Горан Наумовски

Нема гаранции дека Бугарија ќе го прифати акцискиот план

Соња Христовска Угриновска

Посебен режим за сообраќај во Скопје поради протест во 13 часот

Слободен печат

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денеска?

Слободен печат

Британскиот сој зема замав, нови мерки засега нема

Мирослава Бурнс

Виц на денот: Глупости

Слободен печат

Остави Коментар