Меган Маркл и принцот Хари ќе снимаат риалити шоу: Камери ќе го следат секој нивни чекор во следните 3 месеци

Парот сака на луѓето да им ја покаже целата добротворна работа со која се занимава, изјави изворот.

Меган Маркл и принцот Хари се согласија во наредните 3 месеци да ги следат камери, и ова риалити шоу да се прикаже на Нетфликс.

Изворот открива дека парот потпишал договор со Нетфликс во вредност од 112 милиони фунти.

„Можеби имале возвишени идеи за прикажувањето на борбата за подобра животна средина и јазот меѓу сиромашните и богатите, но Нетфликс дефинитивно сака парче од нив. Сето тоа ќе биде изработено со вкус, а не како Кејти Прајс риалити шоуто. Тие сакаат на луѓето да им прикажат дел од нивниот живот, како и добротворната работа со која се занимаваат“, наведе изворот за „Sun“.

Прочитајте и...  Заев: Оваа Влада ќе го негува и унапредува македонскиот јазик
Фото: Профимедиа

Според изворот, „поголем дел од риалити програмата ќе биде за нивната филантропија, но не и за тоа што тие го прават зад затворени врати“.

Меган се надева дека овој серијал ќе им ја прикаже на гледачите нејзината вистинска личност, додека од друга страна публиката смета дека парот е лицемерен бидејќи од Велика Британија заминаа сакајќи приватност, а сега ќе снимаат реално шоу.

Фото: Профимедиа

Претставниците на Нетфликс велат дека парот има неколку проекти на кои работи, и дека воглавно тоа ќе биде прикажано во новиот серијал.

Фото: Профимедиа

Поврзани вести

Хасани: Нема пари што може да ја платат посветеноста на здравствените работници

Слободен печат

Мицкоски: Прогонот на политички неистомисленици стана секојдневие за власта и мора да запре

Слободен печат

(ВИДЕО) Во хотел-карантин со ист уред тестирани над 200 лица, постои можност да се заразени со ХИВ!

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Инцидент во Србија: Фрлена бомба врз полициска станица во Србобран, нема повредени

Слободен печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

Остави Коментар