Мајли Сајрус ги покажа стомачните мускули, но упати силна порака против расизмот! (ФОТО)

Американската пејачка и актерка Мајли Сајрујс (27) е фотографирана во периферија на Лос Анџелес додека шета со своето момче, музичарот Коди Симпсон (23).

Имено, Мајли одлучила максимално да го искористи денот и да прошета во природа со момчето и нивното куче.

Пејачката и нејзината посилна половина ги прошетаа и своите тела и покажаа дека водат сметка за физичкиот изглед, а она што највеќе привлече внимание се нејзините стомачни мускули, но и маската за лице на која има важна порака.

Сајрус исто така носела и црн топ кој ги откри нејзините стомачни мускули, но и кратки панталони од марката „Келвин Клајн“, кој и ги откри не така перфектните нозе. Изгледа пејачката се поправила во карантинот, бидејќи на нејзините бутови јасно се гледа целулитот.

Прочитајте и...  Демонстрантите во Нови Сад на кратко блокираа полициска станица

Инаку Мајли ја покажа својата солидарност со демонстрантите што протестираат ширум Америка, па по тој повод носеше маска на која пишуваше „BLM“, што означува кратенка од „Black Lives Matter“, што во превод значи дека сите животи се подеднакво важни.

Погледнете:

Фото: Профимедиа

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат