Луна пред татко ѝ ги покажа голите гради, а нему му падна доста непријатно (ВИДЕО)

Луна Џогани има слаба кочница кога е во прашање она што го прави пред своите родители, кои веќе три сезони преки малите екрани ги следат нејзините односи, а сега и покрај тоа што сите учествуваат во „Задруга“, таа ги прави истите работи.

Така вчера за време на моминската и момачата вечер таа танцувала на песната „Коцка“ на Слоба Радовановиќ, а подоцна скокна во базенот. Меѓутоа кога излегла од водата, белата маичка која ја носеше, нормално и стана проѕирна.

Тоа го виде и нејзиниот татко Гаги, на кого не му беше сеедно.

Кога сфатила дека претера, таа ги покри дојките со раце, а потоа облече уште една маичка преку таа мократа.

Прочитајте и...  Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Погледнете:

Фото: Принтскрин

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат