10 C
Скопје

Ќе ве разнежни: Погледнете што се случува во домот на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Откако во семејството Ражнатовиќ пристигна малиот Жељко, на среќата и нема крај!

Во тој прилог одат и објавите на профилот на баба Цеца (47), која не ја крие радоста поради времето што го поминува со својот внук.

Нејзиниот син Вељко(24) и покрај тоа што е млад татко, сепак му е многу посветен на својот првенец, а токму тоа може да се види и на фотографиите што пејачката ги објавува на Инстаграм, а кои им ги разнежнија срцата на нејзините многубројни обожаватели…

 

View this post on Instagram

 

😍🤞🏼 @cecaraznatovic @veljkoraznatovic @bogdanaraznatovic

A post shared by 🔱RAZNATOVIC🔱 (@anastasija.ceca.raznatovic) on

Прочитајте и...  СДСМ ја губи коалициската „база“: И ДОМ ќе се допише на листата независни

Поврзани вести

Крис Џенер по стапките на нејзините ќерки: Основа свој бренд за убавина

Ирена Трајкова

Феномен „интерактивно сонување“: И во најдлабок сон умот има моќ да одговара на прашања

Слободен печат

Модниот дизајнер Александар Венг обвинет за сексуално вознемирување

Слободен Печат

Калифорниската сорта е позаразна и поотпорна на вакцини

Слободен печат

ВИДЕО | Дигидог, робот куче: Необична и малку застрашувачка помош на полицијата на Њујорк

Слободен печат

Маја Кикириткова со искрена и потресна исповед: Ова е моето тело после два тешки царски реза

Ирена Трајкова

Остави Коментар