„Јас не ни знаев дека такви работи постојат“ – Помошничката откри пикантни детали од спалната на Џоли и Бред Пит

Instagram
Instagram

Куќната помошничка која претходно работела кај актерите Анџелина Џоли и Бред Пит за американските медиуми открила неколку пикантни детали од спалната соба на една од најубавите жени во светот.

Фото: Инстаграм

Како што тврди таа, додека чистела во спалната соба, пронашла кутија, па решила и неа да ја исчисти. „Решив да ја исчистам, а во еден момент го извадив капакот од кутијата за да го исчистам подобро, но тогаш бев изненадена“, посочила таа.

Фото: Инстаграм

„Кога го средував плакарот, видов огромна кутија со многу прашина на неа. Решив да ја исчистам, а во еден момент го извадив капакот од кутијата за да го исчистам подобро, но тогаш бев изненадена од содржината“, раскажала помошничката за медиумите.

Фото: Инстаграм

„Во кутијата имаше над десет помагала за интимни односи и морам да признаам дека никогаш не сум видела некои уреди. Всушност, јас дури и не знаев дека такви работи постојат“, открила помошничката за американските медиуми, која работела за Анџелина Џоли и Бред Пит додека тие се уште беа во брак.

Видео на денот