Ирина Шајк ќе ви покаже како се носи кроп топ (ФОТО)

Кога Ирина Шајк носи нешто на себе тоа секогаш делува перфектно…

Погледнете всушност како треба да изгледа кроп топ на едно тело, нејзиното тело е совршен пример за тоа.

Моделот кој го одбрала таа има ефектни и силни бои кои одговараат на бронзен тен, можеме слободно да кажеме и дека нејзиниот модел е кичаст, но сепак прекрасно и прилега и на бојата на кожата и на совршеното тело.

Ирина Шајк е прогласена за бикини модел на годината, па воопшто не не чуди што и овој кроп топ и стои совршено. Погледнете…

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

 

Прочитајте и...  Работното место почва за инфекции: Заразите како пинг-понг топка меѓу колегите

Прочитај повеќе

Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Слободен печат

Неодоливата Анита Херберт е фитнес модел со многу успеси во својата кариера! (ФОТО)

Слободен печат

Патуваме во Кенија – Погледнете го луксузниот ресорт Laikipia Plateau Segera Resort (FOTO)

Слободен печат

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Слободен печат

Италијанска новинарка полугола поради Наполи: Нејзините секси фотографии го полудеа светот!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Оваа девојка ослаби 50 килограми и стана Мис Велика Британија (ФОТО)

Слободен печат

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Слободен печат

Будимка Поповска – Буде: Сакам жени кои можат да направат пат таму каде што го нема

Слободен печат

Куче првпат се погледна во огледало, ваква реакција не очекуваше никој! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џони Штулиќ сподели никогаш необјавени концертни снимки од култниот бенд „Азра“! (ВИДЕО)

Слободен печат