Tag : ирина

Еспресо Шоу биз

Ирина Шајк повторно покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот (ФОТО)

Слободен печат
Моделот и манекенката Ирина Шајк повторно покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот. Со последната фотографија на Инстаграм таа воодушеви илјадници луѓе ширум...
Еспресо Шоу биз

Ирина Шајк ќе ви ја заскокотка фантазијата – Чипкаста долна облека и во прегратка со плишано мече! (ФОТО)

Слободен печат
Руската манекенка Ирина Шајк се уште може да држи лекции по убавина и на многу помладите колешки. Една од најубавите жени во светот и во...
Еспресо Шоу биз

Ниту Ирина, ниту Гага – Бредли Купер во врска со 8 години постара актерка?

Слободен печат
Бредли Купер неодамна е снимен на ручек со актерката Лаура Дерн, а веднаш започнаа шушкањата дека пронашол нова љубов. Сепак, таа сега проговори за нивниот...
Забава Магазин

ВЕРУВАТЕ ЛИ ВО ЕНЕРГИЈАТА НА ИМЕТО? Сопственичките на овие 5 имиња се заштитени од лоша среќа

Слободен печат
Некои женски имиња имаат силна енергија со себе, поврзана со нивното потекло и значењето...
Еспресо Жена Магазин Мода

Ирина Шајк ќе ви покаже како се носи кроп топ (ФОТО)

Слободен печат
Кога Ирина Шајк носи нешто на себе тоа секогаш делува перфектно… Погледнете всушност како треба да изгледа кроп топ на едно тело, нејзиното тело е...
Еспресо Шоу биз

Новото момче на Ирина Шајк – Папараците ги уловија нивните прегратки (ФОТО)

Слободен печат
33-годишната Ирина Шајк изгледа лесно го преболе раскинувањето со американскиот актер Бредли Купер (44). Папараците во Њујорк ја уловија во друштво на маж со кого...
Еспресо Шоу биз

Повторно воодушеви: Ирина Шајк во костим за капење изгледа феноменално (ФОТО)

Слободен печат
Ирина Шајк повторно не воодушеви! На својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење, во кој се гледа дека таа навистина...
Еспресо Шоу биз

Штотуку Ирина се исели, Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер

Слободен печат
По се изгледа дека сепак таа е виновна за раскинувањето на актерот и руската манекенка. Веќе со месеци се шушка дека американската пејачка, 33-годишната Лејди...
Еспресо Шоу биз

Фотографии поради кои Бредли Купер длабоко ќе се покае: Ирина се огласи за првпат по раскинувањето (ФОТО)

Слободен печат
Познатата манекенка Ирина Шајк е главна ѕвезда во новиот едиторијал на магазинот „Harper`s Bazaar“, а во интервјуто кое го даде за овој медиум за првпат...
Еспресо Шоу биз

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Слободен печат
Откако се заврши снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ овој пар не се симнува од насловните страници на медиумите. По излегувањето на филмот со месеци...