Ниту Ирина, ниту Гага – Бредли Купер во врска со 8 години постара актерка?

Бредли Купер неодамна е снимен на ручек со актерката Лаура Дерн, а веднаш започнаа шушкањата дека пронашол нова љубов.

Сепак, таа сега проговори за нивниот однос. Откако се снимени на заедничкото дружење, Лаура открила дека се само добри пријатели, но дали е тоа така навистина.

– Блиски пријатели сме. Толку сме среќни и како да сме семејство – изјави таа.

Лаура го допре и односот на Брејдли со Ирина Шејк.

– Сите секогаш ќе го коментираат тоа што им изгледа за интригантно. Бредли е навистина прекрасен маж и еден од моите најдобри пријатели. Не обвинувам никого за големиот интерес за неговиот живот, тој е спектакуларен.

профимедиа
Прочитајте и...  Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Слободен печат

Тајната на Викторија Бекам: Листа на најдобри и најздрави производи за блескава кожа

Слободен печат

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Слободен печат

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Слободен печат

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Слободен печат

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Слободен печат

Остави Коментар

14 + 17 =

Прочитај повеќе

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Слободен печат

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Слободен печат

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Слободен печат

Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Слободен печат

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Слободен печат

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Слободен печат