7 C
Скопје

Tag : ниту

Магазин Магазин слајдер Сцена

Пирс Броснан (66) не личи на себе: Ниту трага од Џејмс Бонд! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот кој најмногу го паметиме по улогите во филмовите на Џејмс Бонд, 66-годишниот Пирс Броснан, овие денови го промени изгледот. Пирс, по потекло од Ирска,...
Живот Магазин Магазин слајдер

Камила не сака да го види принцот Чарлс ниту за годишницата од бракот

Слободен печат
Светската јавност неодамна беше шокирана од веста дека 71-годишниот принц од Велс, принцот Чарлс е заразен од коронавирусот. Но, иако принцот од коронавирусот закрепна во...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Се сеќавате на Борат? Никој не може да го препознае, а ниту на вас нема да ви успее! (ВИДЕО)

Слободен печат
Комичарот Саша Барон Коен е најпознат по улогата на Борат, а една од најпопуларните сцени е секако онаа во која тој се шета облечен во...
Еспресо Шоу биз

И кучињата „се палат“ на неа, Кејт Бекинсејл нема мир ниту на фризер (ВИДЕО)

Слободен печат
Погледнете ја новата објава на Кејт Бекинсејл на нејзиниот Инстаграм профил и веднаш ќе сфатите дека оваа атрактивна актерка нема мир ниту кога е на...
Еспресо Жена Магазин Мода

Аксесоар без кој ниту една зима не може да пројде? Вака се носи „оверсајз“ шалот оваа сезона! (ФОТО)

Слободен печат
Предимензионираните модели и оваа сезона се во тренд, а освен што изгледаат одлично, совршени се и за дождливи и ветровити денови, бидејќи ќе ве згреат....
Жена Магазин

5 работи кои ниту една ЖЕНА не би требала да ги ПРАВИ поради својот партнер!

Слободен печат
Една од најважните работи во врската е да се остане верен на себе и да се задржи своето ЈАС. Доколку некој побара поради него да...
Еспресо Шоу биз

Ниту Ирина, ниту Гага – Бредли Купер во врска со 8 години постара актерка?

Слободен печат
Бредли Купер неодамна е снимен на ручек со актерката Лаура Дерн, а веднаш започнаа шушкањата дека пронашол нова љубов. Сепак, таа сега проговори за нивниот...
Еспресо Шоу биз

Сораја на базен: Ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие „балони“ (ФОТО)

Слободен печат
Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот Инстаграм профил секојдневно споделува нови фотки со кои ги збудалува своите следбеници. Во последните неколку денови таа сподели серија...
Еспресо Шоу биз

Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените пејачки на естрадата, а така добро облечена често се фали со фотки на Инстаграм. Така...
Еспресо Шоу биз

Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО)

Слободен печат
Навикнати сме членовите на семејството Кардашијан редовно да се на мета на различни критики и секогаш да се во центарот на случувањата, а за овој...