Хороскопски знаци кои важат за најголеми манипулатори!

Луѓето постојани се доведуваат во состојба да лажат од најразлични причини, но на некои лагата им доаѓа многу поприродно од вистината. Во хороскопот постојат неколку знаци на кои не е баш пожелно човек да им верува, па затоа бидете внимателни со нив.

Погледнете за кои хороскопски знаци станува збор… 

Водолија

Водолијата се однесува како да е над сите и го смета светот за здодевен уште од моментот кога ќе пристигне тука. Водолијата бара партнер кој ќе може да го манипулира. Оние коишто се родени во овој знак успеваат да го наговорат партнерот да прави како што ќе му кажат. Водолијата не прифаќа тешка физичка работа, смета дека е достојна само за работа на висока позиција.

Близнаци

Доколку некој успее да издржи со нив подолго од недела дена, Близнакот ќе најде начин како да ве натера да го правите она што нему му одговара. Припадниците на овој знак многу тешко се одлучуваат да ги засукаат ракавите, па дури и ако го направат тоа, го прават по иницијатива на некој друг. Близнаците се себични и ретко кога се грижат за потребите на другите луѓе.

Прочитајте и...  Виц на денот - Број

Рак

Раковите се разгалени уште од мали, па затоа очекуваат дека обврските ќе им ги заврши некој друг. Припадниците на овој знак стапуваат во брак за да има некој друг кој ќе се грижи за нивните потреби и кој ќе им ги исполнува желбите.

Прочитај повеќе

Јелена Розга проговори за љубовта: Во животот се доаѓа кога најмалку се надевате и очекувате!

Слободен Печат

Снаата на Лепа Брена се возеше во бесниот автомобил од 130.00 евра: Регистарските таблици говорат се! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

На Инстаграм ја следат 620.000 фанови, а таа призна дека не знае колку е 8х2! ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фановите на Бред Пит изненадени: Што се случува со актерот? (ФОТО)

Слободен Печат

Ирина Шајк одговори на гласините за бременоста: Тесниот црвен фустан мамеше погледи на секој чекор! (ФОТО)

Слободен Печат

Од Куманово до Мексико: Запознајте ја Сандра, една од најубавите наши манекенки со интернационална кариера! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Да се знае кој е главен: Илина Арсова го натера Игор Џамбазов да планинари (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопот открива – Еве како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Слободен печат

Зошто треба да го замрзнувате лимонот

Слободен печат

Бијонсе во луксузен стил излезе од карантин, фановите веднаш воочија детаљ со кој ги насмеа (ФОТО)

Слободен печат

Мислела дека ја болат бубрезите, а таа всушност се пораѓала

Слободен печат

Една од најзгодните жени во светот го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Слободен печат