Хајди Клум се сликаше скроз гола, но погледнете кој лежи покрај неа! (ФОТО)

Американскиот супермодел со потекло од Германија, Хајди Клум (47) објави нова фотографија на Инстаграм на која е потполно гола, а задникот го цензурирала со „емоџи“.

Имено, една од најпознатите манекенки во светот се почесто објавува разголени фотогарфии на социјалните мрежи, на кои ги истакнува своите атрибути, а особено задникот и градите.

Таа сега објави фотка на која лежи гола на под покрај своето куче, кое е долго буквално колку и она.

– Идеме, Антон – напишала таа во описот на фотографијата.

Фото: Инстаграм

На оваа објава, славната манекенка собра преку 85.000 лајкови, а коментарите под неа ги забрани.

Прочитајте и...  Официјални препораки за употреба на витамин Д во време на пандемијата

Поврзани вести

Зошто Меган и Хари се враќаат во Лондон за Божиќ?

Слободен печат

Официјални препораки за употреба на витамин Д во време на пандемијата

Слободен печат

Крај по 16 години брак: Првата дама на модниот свет Ана Винтур е повторно сама!

Слободен Печат

Д-р Горан Николов: Метаболизмот и брзата храна – виновници за дебелеење кај жените после 30-та година од животот

Слободен Печат

Пол Макартни објавува нов албум: Тоа беше создавање музика за себе, а не за некоја цел

Слободен печат

Овој хороскопски знак има најсилна интуиција

Слободен печат

Остави Коментар