Хајди Клум се сликаше скроз гола, но погледнете кој лежи покрај неа! (ФОТО)

Profimedia
Profimedia

Американскиот супермодел со потекло од Германија, Хајди Клум (47) објави нова фотографија на Инстаграм на која е потполно гола, а задникот го цензурирала со „емоџи“.

Имено, една од најпознатите манекенки во светот се почесто објавува разголени фотогарфии на социјалните мрежи, на кои ги истакнува своите атрибути, а особено задникот и градите.

Таа сега објави фотка на која лежи гола на под покрај своето куче, кое е долго буквално колку и она.

– Идеме, Антон – напишала таа во описот на фотографијата.

Фото: Инстаграм

На оваа објава, славната манекенка собра преку 85.000 лајкови, а коментарите под неа ги забрани.

Видео на денот