17.8 C
Скопје

Tag : позира

Еспресо Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Били Ајлиш со само една фотографија го „сруши“ интернетот

Слободен печат
Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновото издание од магазинот „Vogue“ за британскиот пазар. Фотографијата која ја објави таа на Инстаграм буквално го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер позира со само еден пар високи чизми на неа

Слободен печат
Ајрленд Болдвин, 25-годишна манекенка и актерка, чии родители се поранешна холивудска двојка Алек Болдвин и Ким Бесинџер, честопати ја истакнува својата фигура на социјалните мрежи,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Домаќинката од Беверли Хилс позираше во долна облека, а луѓето одбиваат да веруваат дека има 57 години! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Американската актерка Лиса Рина (57) објави видео снимка на својата профил на Инстаграм, во кое „гори“ од сексапил. Имено, актерката во новата видео снимка открила...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хајди Клум се сликаше скроз гола, но погледнете кој лежи покрај неа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американскиот супермодел со потекло од Германија, Хајди Клум (47) објави нова фотографија на Инстаграм на која е потполно гола, а задникот го цензурирала со „емоџи“....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Николина Пишек објави топлес-фотографија, обожавателите побараа да направи нешто за нив! (ФОТО)

Васко Спасоски
Водителката Николина Пишел ги израдува своите обожаватели со нова секси објава на Инстаграм. Имено, таа се фотографирала топлес, а своите голи гради ги покрила со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Водителката ја разбуди фантазијата на фановите со атрактивна фотографија

Васко Спасоски
Водителката на временска прогноза со потекло од Мексико, Џенет Гарсија (29) позираше во кратки панталони со дезен на леопард и со тоа ја разбуди фантазијата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Девојката на Луис Хамилтон, бујната Викторија се соблече скроз гола! (ФОТО)

Васко Спасоски
Луис Хамилтон, шесткратниот шампион во Формула 1 има многу причини да биде среќен човек, а една од нив е тоа што покрај себе ја има...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пет жешки пози на Луна Џогани покрај базен: Нејзиното момче вели дека е на апарати! (ФОТО)

Васко Спасоски
Како и самата што кажа во една прилика, градите скапо ја чинеле, па поради тоа сега често ги покажува. А, каде има подобра прилика од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лила ги научи слониците Дуња и Даела од скопската ЗОО како да позираат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата водителка Лила Филиповска вчера на своите социјални мрежи сподели интересни фотографии направени во скопската зоолошка градина. Таа ги посети речиси сите живеалиште на животните,...
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Згодната италијанската кошаркарка: Кога не игра, позира гола (ФОТО)

Слободен печат
Една од најзгодните кошаркарки на светот, Италијанката Валентина Вињали кога не игра, сака да позира целосно гола. Во слободното време на социјалните мрежи објавува провокативни...