Домаќинката од Беверли Хилс позираше во долна облека, а луѓето одбиваат да веруваат дека има 57 години! (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм

Американската актерка Лиса Рина (57) објави видео снимка на својата профил на Инстаграм, во кое „гори“ од сексапил.

Имено, актерката во новата видео снимка открила дека се фотографирала за својот нов „Rinna Beauty“ козметички бренд.

 Убавицата од реалното шоу The Real Housewives of Beverly Hills“ во 58 година од својот живот позирше во провокативно издание, а сите се прашуваа која е тајната за ваквиот изглед.

Имено, Лиса има поткренати гради, затегнати и обликувани раце и нозе, а на лицето изгледа барем 15 години помладо.

За оваа прилика актерката позирала само во црно боди со истакнато деколте и високи секси потпетици и со тоа ги полуди мажите ширум светот. Косата ја заврзала во пунџа и имала гламурозна шминка, која овојпат сакала да ја испромовира.

 

View this post on Instagram

 

Bts @rinnabeauty ??? Sign up at Rinnabeauty.com ???

A post shared by L I S A R I N N A (@lisarinna) on

Видео на денот