14 C
Скопје

Tag : деколте

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО|Јелена Карлеуша ја остави јавноста без здив во жешко издание!

Слободен Печат
Јелена Карлеуша и овој пат ги изненади сите со својот провокативен стајлинг. Пејачката постојано ја истакнува својата женственост, а овој пат доминираше во тесен црвен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Домаќинката од Беверли Хилс позираше во долна облека, а луѓето одбиваат да веруваат дека има 57 години! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Американската актерка Лиса Рина (57) објави видео снимка на својата профил на Инстаграм, во кое „гори“ од сексапил. Имено, актерката во новата видео снимка открила...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Можеби не освои награда на „Макфест“, но дефинитивно имаше најдобро деколте меѓу колешките! (ФОТО)

Васко Спасоски
Викендот во Штип се одржа 35-то издание на најреномираниот музички фестивал кај нас „Макфест“, на кој настапија доста нови, но и веќе афирмирани изведувачи. Меѓу...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Жешката Карлеуша во црн фустан едвај ги задржи немирните гради! (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша (42) на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во тесна, провокативна креација, поради која многумина не знаеја каде да гледаат. Јелена на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска рекламира парфем, но погледот ќе ви „забега“ на друго место! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Елена Велевска преку своите социјални мрежи веќе неколку дена рекламира женски парфеми и да бидеме искрени, добро го прави тоа… Покрај тоа што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Ристеска позира во креација со деколте буквално до папок! (ФОТО)

Васко Спасоски
Елена Ристеска денеска на својот профил на Инстаграм сподели фотографија, за која сме сигурни дека највеќе им се допаѓа на нејзините машки обожаватели. Имено, Ристеска...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Цеца и Карлеуша за неа се „гола вода“: Оваа српска пејачка има најголемо деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Николина Коваќ важи за една од најубавите жени на томошната естрада, а за нејзините облини досега се воделе многу полемики. Многумина шпекулираа дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ана Николиќ се снимаше додека се вози, па телефонот „падна“ во бујното деколте (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Ана Николиќ не крие колку е задоволна со својот нов изглед. Естрадната дама не се двоуми воопшто да ги покаже резултатите од своето макотрпно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша во провокативна комбинација повторно ги истакна облините: Дали се тоа нови гради?

Слободен Печат
Иако постојано објавува провокативни фотографии, штом дојде топлото време пејачката Јелена Карлеуша (41) се разголи уште повеќе. „Пукаат силикони. Дали се тоа нови гради?“, ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сенидах пред три месеци ја критикуваа поради „влакнестото деколте“, а сега повторно објави слична фотографија!

Васко Спасоски
Регионалната ѕвезда Сенидах Хајдарпашиќ (35) во фебруари доби чудни критики од некои фанови  бидејќи објави фотографија во бикини, на кои можеа да се видат нејзините...